×

Blog

 • Jak wybrać biuro projektowe?

  W jaki sposób wybrać profesjonalne biuro projektowe?

  Wymarzony dom to nie tylko budynek, ale także jego wnętrze. Żeby w pełni odpowiadało gustom mieszkańców, należy je właściwie zaaranżować. Jednak, nie każdy musi się na tym znać. Dlatego najlepiej skorzystać z usług profesjonalnego biura projektowego. Taka współpraca ma wiele zalet, ale żeby przebiegała właściwie, należy dokonać odpowiedniego wyboru. W tym celu, warto poznać kryteria.

  (więcej…)
  Czytaj więcej
 • Jak zaaranżować mikroapartament?

  Jak nowocześnie zaaranżować mikroapartament?

  Coraz wyższe ceny mieszkań i coraz mniejsza powierzchnia do zabudowy sprawiły, że na rynku pojawia się bogata oferta mikroapartamentów. Mierzą one około 25 metrów kwadratowych lub mniej. Nabywcy takich lokali stają przed wyzwaniem, jakim jest urządzenie tak małego wnętrza. Tymczasem, daje ono wiele możliwości. Wbrew pozorom, mały metraż nie wymaga rezygnacji z nowoczesnych udogodnień. Współpracując z fachowym projektantem wnętrz, można mieć mikroapartament o optycznie powiększonej przestrzeni.

  (więcej…)
  Czytaj więcej
 • wnętrze kuchni z aneksem

  Jakie kolory we wnętrzach będą najmodniejsze jesienią 2023?

  Rokrocznie Pantone, amerykańska firma poligraficzna, ogłasza kolor roku. W 2022 został nim odcień nazwany Very Peri, będący połączeniem barwy niebieskiej i fioletowej. Ma on być symbolem kreatywności i dodawać pewności siebie. Co jeszcze warto wiedzieć o kolorach? Jaki będzie najmodniejszy w 2023?

  (więcej…)
  Czytaj więcej
 • Styl eklektyczny

  Jak urządzić wnętrza w stylu eklektycznym?

  Pomieszczenia urządzone w stylu eklektycznym powinny być funkcjonalne i przytulne, tak aby sprzyjać wypoczynkowi i zapewniać komfort na co dzień. Połączenie różnych stylów powinno być przemyślane, by wnętrza estetycznie się prezentowały.

  (więcej…)
  Czytaj więcej