Jeśli chcesz zadbać o jak najlepszą funkcjonalność oraz estetykę pomieszczeń w Twoim domu, mieszkaniu, biurze, hotelu bądź restauracji, powinieneś skorzystać z pomocy projektanta wnętrz. Nasz specjalista zadba zarówno o aspekty techniczne, jak i wizualne w każdym detalu. Poniżej przedstawiamy kluczowe elementy, które składają się na proces tworzenia projektu wnętrz:

  • zapoznanie się z konkretnym obiektem i funkcją, jaką ma pełnić,
  • zrozumienie wizji i potrzeb klienta,
  • stworzenie koncepcji i projektu do danej inwestycji,
  • uwzględnienie w wizualizacjach urządzeń oraz mebli, które będą obecne w pomieszczeniach,
  • przedstawienie projektu wykonawczego, wedle którego zostanie wykończone wnętrze,
  • nadzór nad późniejszym wykonaniem według danego projektu.

Nasi projektanci wnętrz z Torunia łączą artyzm z fachową wiedzą techniczną. Koncepcja pomieszczeń, jaką od nas otrzymujesz, jest solidnym fundamentem do późniejszych prac wykończeniowych.

Projektowanie wnętrz – sztuka i rzemiosło

Głównym celem projektowania wnętrz jest przedstawienie pełnej koncepcji pomieszczeń w Twoim budynku na rysunkach technicznych oraz wizualizacjach. Jest bardzo ważne, aby każdy aspekt został dokładnie przemyślany. Pamiętaj, że projekty wnętrz to coś więcej, niż zwykły dobór koloru ścian, czy też wybór mebli. Projektant ma za zadanie w pełni zrozumieć potrzeby klienta. Następnie na tej podstawie tworzy on atrakcyjny wizualnie oraz użytkowy koncept pomieszczeń, uwzględniając ich przeznaczenie i funkcję, jaką mają pełnić. Projektant wnętrz dysponuje również fachową wiedzą z zakresu materiałów wykończeniowych, używanych do późniejszego wykończenia według określonego projektu. Skontaktuj się z naszym biurem realizującym zadania w Toruniu, a także w miejscowościach takich jak Włocławek czy Inowrocław – projektowanie wnętrz to nasza specjalność.

Projektujemy wnętrza o wyjątkowej atmosferze

Projektowanie wnętrz to przekładanie Twoich emocji i potrzeb na Twoje najbliższe otoczenie – dom, mieszkanie, biuro. To nadawanie im Twojej atmosfery – atmosfery relaksu lub energii, wyciszenia lub pobudzenia. Atmosferic specjalizuje się w najwyższej jakości projektach wykonywanych na indywidualne zamówienie. Zależnie od Twoich potrzeb, możesz zlecić nam wykonanie podziału funkcjonalnego twojego mieszkania, domu, czy biura, ale możemy też sprawować nadzór autorski nad tym projektem, zaplanować użyte materiały, meble i wykończenia.